Hüdroisolatsioon. Vannitoa remont Tallinnas ja Harjumaal.

Hüdroisolatsioon vannitoa remondil

Puudulik või tegemata jäetud hüdroisolatsioon (tavaliselt koostöös nõrga või olematu ventilatsiooniga) on vannitoa kapitaalremondi üks kõige levinumaid põhjustajaid.

Hüdroisolatsioon on vannitoa seintele, põrandatele ja lakke kantav värvitaoline mass, mis kuivades moodustab elastse ja veekindla kummikihi. Just hüdroisolatsiooni kiht on see, mis ei lase niiskusel tungida seina aluskonstruktsioonidesse ja seal pöördumatut kahju tekitada.

Puuduliku hüdroisolatsiooniga korterites algab vannitoa remont tavaliselt aluspõrandate ja seinakonstruktsioonide uuesti üles ehitamisest, mis tõstab kogu vannitoa remondikulu märkimisväärselt. Seetõttu on korralik hüdroisolatsioon üks Sinu vannitoa tervise alustalasid.

Teeme Sinu vannitoale vettpidava ja korraliku hüdroisolatsiooni, et Sa ei peaks vannituba mõne aasta pärast uuesti remontima hakkama. Vajadusel teeme ka kõik hüdroisoleerimise eeltööd alates seina ja põrandakonstruktsioonide vahetusest ning ka plaatimistööd ja sanitaartehnika paigalduse peale hüdroisolatsiooni kuivamist. Kui vannitoas on lisaks puudulikule hüdroisolatsioonile ka nõrk ventilatsioon, aitame leida lahenduse piisva võimsusega ventilatsioonisüsteemi paigalduseks. Ainult selliselt saab tagada remonditud vannitoa pikaealisuse ja selle, et vannituba on Sinu ja Sinu pere tervisele ohutu.

Vajad abi hüdroisolatsiooni tegemisel või vannitoa remondil?

Võta meiega ühendust!

Vastame sinu päringule kiiresti – kirjuta või helista.

Hüdroisolatsioonitöid teeme Tallinnas ja Harjumaal.

Korteri remont telefon
(+372) 58 55 44 00