Torutööd ja sanitaartehnika paigaldus Tallinnas ja Harjumaal.

Torutööd vannitoas. Sanitaartehnika paigaldus

Iga aastaga, mis korteri või maja ehitusest möödub, tõuseb torude lekkimise ja ummistuste tekkimise oht. Samamoodi kulub sanitaartehnika – näiliselt läikivates WC-pottides jääb vesi jooksma, boilerid on katlakivist rikutud, dušikabiini uksed ei püsi enam ees ja segistid on kulunud. Igapäevase vannitoa kasutamise juures on see täiesti loomulik. See tähendab, et vannitoa remonti tehes tasuks kriitilise pilguga üle vaadata torustike seisukord ja sanitaartehnika töökindlus – veeavarii suudab teha suurt kahju nii Sinu korteri sisustusele kui ka paksu pahandust naabrite korterites.

Kuigi torustike ja sanitaartehnika vahetus on märkimisväärne kulu, tasub seda ennetava meetmena siiski teha. Kvaliteetselt teostatud torutööd ja sanitaartehnika paigaldus tõstavad vannitoa igapäevast kasutusmugavust ja annavad ka hingerahu aidates probleeme vältida.

Meie kogenud santehnikud oskavad soovitada kvaliteetseid materjale ja teevad torutööd selliselt, et saad vannituba aastaid muretult kasutada. Anname oma töödele garantii!

Vajad abi torudöödel või sanitaartehnika paigaldusel?

Võta meiega ühendust!

Vastame sinu päringule kiiresti – kirjuta või helista.

Torutöid teeme Tallinnas ja Harjumaal.

Korteri remont telefon
(+372) 58 55 44 00