Vannitoamööbli paigaldus Tallinnas ja Harjumaal.

Vannitoamööbli paigaldus vannitoa remondil

Kui oled vannitoa enne remonditöid korralikult planeerinud, oled kindlasti teinud ruumi ka vannitoamööblile – kappidele, panipaikadele ja riiulitele, kus hoida igapäevaseid hügieenitarbeid, rätikuid, puhastuskeemiat ja muud vannitoas vajalikku. Esmapilgul lihtne mööbli paigaldus või osutuda ootamatult keeruliseks, sest valamukapi paigaldusel tuleb arvestada ka valamu enda, segisti ja torustikega.

Riiulite turvaline paigaldamine keraamiliste plaatide külge neid lõhkumata ja hüdroisolatsiooni rikkumata nõuab spetsialisti oskusi ja tööriistu. Peegli paigaldamisel peab kindlaks tegema, et see ka seinale püsima jääb. Isegi kui rätikukapil on paigaldusjuhend kaasas, võib selle kokku panemine võtta tunde ja endiselt kipuvad mõned kruvid üle jääma.

Paigaldame vannitoamööbli arvestades märgruumis mängu tulevaid nüansse. Meil on tööriistad ja oskused, et paigaldada vannitoamööbel kiirelt ja Sinu jaoks vaevatult. Nii võid kindel olla, et plaadid jäävad terveks, hüdroisolatsioon rikkumata ja kõik mis paigaldatud jääb ka püsima.

Vajad abi vannitoamööbli paigaldamisel?

Võta meiega ühendust!

Vastame sinu päringule kiiresti – kirjuta või helista.

Paigaldame vannitoamööblit Harjumaal ja Tallinnas.

Korteri remont telefon
(+372) 58 55 44 00

ABISTAJA OÜ
Registrikood: 11386445
KMKR nr: EE101154156