Vannitoa remont Tallinnas ja Harjumaal.

Vannitoa remont korteris ja majas

Korteri renoveerimise juures tekitab üldjuhul kõige suuremat peavalu kõige väiksem ruum – vannituba. Vannitoa remont on ajamahukas, keeruline ja kulukas tegevus, sest siin ei saa kvaliteedis järeleandmisi teha. Kasutame vannituba iga päev, mis tähendab, et parandamata jäetud probleemid ning pisivead hakkavad väga kiiresti häirima.

Kuigi uut vannituba ehitama asudes on soov kõigepealt vana sisustus kiiresti välja lõhkuda, peaks töödega alustama planeerimisest. Põhjalik ja detailne asendusplaan, kus oled läbi mõelnud planeeringu, kasutatavad materjalid ja vajaliku funktsionaalsuse on eduka vannitoa remondi alustala. See aitab vältida ootamatusi, eelarvet täpsemalt planeerida ja kiirendada vannitoa remondi ajagraafikut.

Kui plaan paigas, siis põhjalik ja ajas kestev vannitoa renoveerimine algab peale vana sisustuse ja keraamiliste plaatide välja lõhkumist aluspinna ette valmistamisest. Sellele järgnevad torutööd, elektritööd, hüdroisolatsioon, plaatimine ja värvitööd ning alles lõppviimistlusena uute sanseadmete ja vannitoamööbli paigaldus. Kõlab keeruliselt?

Soodne Ehitus teab, kuidas vannitoa remonti planeerida ja kõik plaanid eelarvejärgselt teoks teha. Samuti teame märgruumide ehitamise põhitõdesid – et Sinu ideede põhjal loodud vannituba jääks ajas kestma. Oleme Sulle toeks kogu planeerimise ja ehitusprotsessi käigus ning anname oma töödele garantii.

Vajad abi vannitoa remondil?

Võta meiega ühendust!

Vastame sinu päringule kiiresti – kirjuta või helista.

Remondime vannitubasid Tallinnas ja Harjumaal.

Korteri remont telefon
(+372) 58 55 44 00