Elektritööd. Vannitubade remont Tallinnas.

Elektritööd vannitoa remondil

Kas Sinu vannitoa valgustus on piisav ja arvestab Sinu igapäevaste vajadustega? Valgustuse planeerimine on vannitoa remondi üks neist osades, mis saab kahetsusväärselt vähe tähelepanu – peamiselt pööratakse rõhku plaatide, sanitaartehnika ja vannitoamööbli valikule. Kui valgustusele ja elektriskeemile piisavalt tähelepanu ei pöörata avastatakse peagi, kuivõrd keeruline on ebapiisava valguse käes meikimine ja raseerimine. Samuti on mingil põhjusel paigaldamata jäänud pistik, kuhu torgata lokitangid või pardel.

Elektritööd vannitoas on vastutusrikkad ja nõuavad hoolikat planeerimist. Üheks põhjuseks on see, et tegemist on märgruumiga, kus peab elektritöödel eriti hoolas olema. Teine oluline aspekt on see, et igasuguste juhtmete ümber vedamiseks või valgustite hilisemaks ümber paigutamiseks tuleb alustada nullist – keraamilised plaadid uuesti maha lõhkuda, teha muudatused elektrisüsteemis, teha uus hüdroisolatsioon ning uus plaatimine – ning sellise lisatöö maksumus on võrdlemisi kõrge.

Meie oskame ettenägematustega arvestada ja planeerime vannitoa elektritööd erilise hoolega. Nii aitame tagada ohutuse ja vannitoa piisava valgustuse, et seda oleks igapäevatoiminguteks mugav ja meeldiv kasutada.

Vajad abi elektritöödel või vannitoa remontimisel?

Võta meiega ühendust!

Vastame sinu päringule kiiresti – kirjuta või helista.

Teeme elektritöid vannitubades Tallinnas ja Harjumaal.

Korteri remont telefon
(+372) 58 55 44 00

ABISTAJA OÜ
Registrikood: 11386445
KMKR nr: EE101154156